04 Ocak 2018'da eklenmiş, kişi görüntülemiş
Novada Outlet Konya
Adres : Sancak Mahallesi Veysel Karani Caddesi No:6
Telefon : 03325020808-09
Faks : 03325020810
E-Posta : -
Websitesi : www.novadakonya.com

Novada Outlet Konya

GOLD FİRMA

NOVADA OUTLET KONYA
12 Haziran 2015 tarihinde Novada Outlet Konya , şehrin ilk outlet alışveriş merkezi olarak kapılarını açtı. Açıldığı günden itibaren, ziyaretçilerine modaya, markaya ve kaliteye uygun fiyata ulaşma imkanı sunarak, şehirde yeni bir çekim merkezi oluşturmayı başardı. Modern, sade, ferah bir ortamda alışveriş keyfi sunan Novada Outlet Konya , ulusal ve uluslararası markaları ziyaretçileriyle buluştururken, 127 marka haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Novada Outlet Konya , 7’den 70’e herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini sağlamakta ve kendi çevresinde yeni bir yaşam merkezi oluşturmaktadır. Konya’nın yeni gelişen yaşam alanı içerisinde yer alan Novada Outlet Konya, otogar, hava alanı, stadyum ve üniversitelerle çevrili Konya’nın modern yerleşim alanlarından biri olan Selçuklu’da ki konumuyla bölgeye ayrı bir değer katmaktadır.

Dağ Mühendislik ve Bakdem Mimarlık ortaklığıyla kurulmuş olan Novada Outlet Konya 34.592 m2 kiralanabilir alanı, 1600 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı, Sinemax sinemaları, bowling, çocuk eğlence alanıyla Playland, teraslı kafeleri, MMM Migros hipermarketi, Mavi, Derimod, Koton, Nike, Kığılı, Burger King, Adidas, E-Bebek, FLO, Bimeks, LCW ve Defacto’nun yanı sıra ulusal ve uluslararası diğer markalarıyla ziyaretçilerine HEM AVANTAJLI HEM KEYİFLİ alışveriş imkanı sunuyor. 

İnşaat sektörünün önde gelen yatırımcılarından Dağ Mühendislik ve Bakdem Mimarlık imza attıkları her projede başarılarıyla isimlerinden bahsettirirken, ortak yatırım olarak hayata geçirdikleri Novada Outlet Konya projesiyle Konya’ya yeni bir alışveriş ve eğlence merkezi kazandırarak büyük bir başarıya daha imza attılar.

Harita Bilgisi

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 2 + 3 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı