Ribat Öğrencilerin Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

16.01.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum

Ribat Öğrencilerin Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

Daha önceden 5 bin çift ayakkabı dağıtan RİBAT Eğitim Vakfı şimdi de Aksaray’ın Eskil ve Eşmekaya İlçelerinde 1000 çift ayakkabı daha dağıtarak öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Türkiye’de yardım faaliyetlerinde marka haline gelmeyi başaran Ribat Eğitim Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Ribat Aşevi, “Yüzler Gülsün” projesi çerçevesinde planladığı öğrencileri giydirme projesi çerçevesinde yardım programlarına ara vermeden devam ediyor. Konya merkez ve taşra ilçelerde kış aylarının da gelmesiyle birlikte Ribat Eğitim Vakfı’nın yardım kuruluşu Ribat Aşevi daha önceden yaptığı 5 bin çift ayakkabıdan sonra şimdi de Aksaray’ın Eskil ve Eşmekaya İlçelerinde 1000 çift ayakkabı daha dağıtarak öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Ribat Aşevi Müdürü İhsan Toraman, Ribat Eğitim Vakfı bünyesindeki Ribat Aşevi’nin Türkiye genelinde, aşevi ve diğer yardım programlarının devam ettiğini ifade etti. Toraman, “Ribat Aşevi olarak, sadece ihtiyaç sahibi insanlarımıza sıcak yemek ikramı yapmıyoruz, bununla birlikte, belirlenen programlar çerçevesinde diğer birçok yardım faaliyetimizi de sürdürüyoruz. Bu anlamda şu ana kadar kış aylarının girmesiyle de çocuklarımız üşümesin diyerek 5 bin çift ayakkabı dağıttık. Bağışçılarımıza teşekkür ediyorum. Kıyafet ve kışlık yardımlarımız devam edecek” diye konuştu.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz